Architekt Wnętrz, Projekty Domów, Aranżacja, Projektowanie

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. Mnóstwo czasu poch³ania mi edukacja domowa moich dzieci, dlatego na w³asne przyjemno¶ci czasu zostaje ma³. Ale przychodzi odpowiednia chwila, odzywa siê u¶piona potrzeba i znów jestem poch³oniêta przez ¶wiat kresek, które tworz± dom. Tym razem jednak nie moje to kreski. Wziê³am ostatnio pod lupê ogromn± ilo¶æ projektów domów gotowych i wybieram, analizujê, przesiewam i katalogujê wed³ug "potrzeb".
Witam, w aplikacji brakuje mi powiadomień. Jeśli zadaje pytanie odnośnie danego zdjęcia to powinny przychodzić powiadomienia jeśli ktoś na to pytanie odpowie. Obecnie muszę wertować wszystkie zapytania, szukając mojego żeby sprawdzić czy mam odpowiedź. Nieco wiêkszy projekt domu Madera (168 m2) sprawdzi siê szczególnie gdy dzieci s± nieco starsze, ze wzglêdu na (bardzo lubiany przeze mnie) oddzielenie strefy rodziców od strefy m³odszego pokolenia.
Mam prawdziwego fio³a na punkcie rzutów domów. Tak w³a¶nie, nie ca³ych projektów domów, bry³a czy elewacja jako¶ nie wywo³uj± u mnie takiej euforii i chêci z³apania za ³ówek. Za to rzuty- mogê godzinami rozrysowywaæ uk³advert ¶cian, okien, mebli. Uwielbiam wyobra¿aæ sobie ludziki chodz±ce po ¶cie¿kach, które sama im wyznaczam, to jak tworzenie opowiadania ¿yciu w nowej, wci±¿ zmieniaj±cej siê przestrzeni.
Światło, blog o biznesie , przepiękny. I jak dla mnie deign bardzo blisko człowieka - brak w nim takiego nadęcia w króe czasami wpadają inwestorzy. Kontakty na ścianie podpisane tak po prostu, półki ze skrzynek, meble z ikea - jest pięknie bez wydawania niewiadomo jakiej kasy. Dom dla człowieka a nie człowiek dla domu. Projektujemy budynki różnym charakterze, od mieszkaniowych, usługowych i biurowych po prywatne domy i rezydencje.
Chcesz pokazać swoje produkty w efektownych aranżacjach wnętrzarskich? Nie musisz budować specjalnego studia. Aranżacje wykonamy metodą wizualizacji 3D. Prześlij nam swoje inspiracje - stworzymy dla Ciebie przestrzeń w dowolnej skali i stylistyce. od założenia bloga aż do lipca 2014 pokazywałam na blogu mój pierwszy dom. przed wyprowadzką, postanowiłam na pamiątkę sfotografować go w pełnej kresie (jeszcze posprzątanego i przed pakowaniem). tak więc zapraszam was na HOME TOUR po moim pierwszym domu. mam nadzieje, że będziecie zainspirowani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *